Війна (не) змінила: підсумки 2-го року повноважень херсонських депутатів

24.06.2023

{{ article }}

Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень в рамках Всеукраїнської громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» презентує підсумки діяльності депутатів Херсонської міської ради VIII-скликання за результатами 2-го року здійснення ними своїх повноважень. 

Час: понеділок, 26 жовтня о 14:00
Місце проведення: Zoom та facebook-сторінки Місцеві депутати. Атестація і Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень 

Реєстрація за посиланням  

Основними темами пресзаходу стануть:
- виклики другого року повноважень та трансформація ролі депутатів Херсонської міської ради;
- позасесійні повноваження депутатів міської ради; 
- проблеми роботи з інформацією та висвітленням своєї діяльності, специфіка роботи під час окупації та після неї;;
- проблема звітування та депутатських прийомів;
- узагальнені оцінки Херсонських депутатів за підсумками 2-го року повноважень — визначення найгірших та найкращих.

Під час пресконференції експерти розкажуть як про загальноукраїнські тенденції, так і детально поінформують про підсумки 2-го року повноважень депутатів Херсонської міської ради.

Контакти: Артем Чайковський, регіональний координатор громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» у Херсонській області; kyi.notkie@gmail.com

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад» за посиланням
За постійними оновленнями кампанії можна слідкувати: 
На вебплатформі Атестація депутатів місцевих рад
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
 
Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння підвищенню рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 15 міських рад обласних центрів України та міста Києва, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проєкт Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується за підтримки Національного фонду демократії (NED, США) та Міжнародного фонду «Відродження».   За реалізацію заходів проєкту в 16-ти регіонах відповідають представники партнерських громадських організацій.